Dani stručne prakse FFRI i Motivacijski okrugli stol o načinima provedbe studentske stručne prakse, FFRI, 10.3.2022.

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci 10.3.2022. održani su drugi Dani stručne prakse FFRI na kojem su studentima mogućnosti stručne prakse predstaviti predstavnici partnerskih institucija te drugi potencijalni poslodavci s kojima su nedavno sklopljeni ugovori o suradnji. Brojni studenti prisustvovali su ovom događaju te dobili uvid u mogućnosti stručne prakse.

Isti dan je održan i prvi Motivacijski okrugli stol o načinima provedbe studentske stručne prakse. Na okruglom stolu su sudjelovali članovi projektnog tima, predstavnici partnerskih institucija, mentori i poslodavci te studenti koji su odradili neki oblik stručne prakse u sklopu projekta. Tijekom okruglog stola razmijenjena su iskustva sa provedbom i realizacijom stručne prakse. Zaključci, kao i prijedlozi za daljnju provedbu stručne prakse bit će uključeni u Priručnik za studente i mentore izvan sustava visokog obrazovanja.