Dani stručne prakse FFRI, utorak, 5.10.2021. Filozofski fakultet u Rijeci

Za nama su odrađeni prvi Dani stručne prakse FFRI na kojima su se studentima Filozofskog fakulteta predstavili naši projektni partneri, kao i voditeljice naša dva novoosnovana ureda – Ured za karijere i Ured za akademsku podršku. Udruga Žmergo, Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja, TZ Rijeka, HNK Ivana pl. Zajca Rijeka, Zajednica Talijana Rijeka, Srednja talijanska škola Rijeka, OŠ Vežica te Muzej suveremne umjetnosti u Zagrebu predstavili su sve mogućnosti odrađivanja stručnih praksi pod mentorstvom njihovih djelatnika. Na Danima stručne prakse sudjelovali su i predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područna jedinica Rijeka koji su upoznali studente sa trenutnim kretanjima na tržištu rada.

Do sljedećih Dana stručne prakse FFRI pratite sve vijesti o projektu te aktivnostima putem naše web stranice i Facebook stranice projekta.