Na Filozofskome fakultetu u Rijeci održan Dan karijera, stručne prakse i volontiranja Meet & Greet

U srijedu, 26. 10., na Filozofskome fakultetu u Rijeci održan je Dan karijera, stručne prakse i volontiranja Meet & Greet, na kojem je svoj rad i aktivnosti promoviralo tridesetak tvrtki, ustanova u kulturi, obrazovnih institucija te udruga. Studenti su se na događanje odazvali u velikom broju, iskoristivši priliku kako bi se izravno upoznali s potencijalnim poslodavcima, raspitali o mogućnostima obavljanja stručne prakse te kako bi kroz volontiranje svojim angažmanom pridonijeli dobrobiti društva općenito. Dio izlagača već je ranije stekao status stručne baze Sveučilišta u Rijeci, dok se s ostalima potpisivanje ugovora o suradnji tek planira, kako bi se time dodatno osnažila povezanost akademske, gospodarske i šire društvene zajednice. Nastupima dvojice DJ-eva, Marina i Svena, za glazbenu kulisu događanja pobrinula se je udruga Distune Promotion, također stručna baza riječkoga Sveučilišta.

Veliko hvala svim izlagačima:
👉Grad Rijeka
👉Liburnia Riviera Hoteli d. d.
👉Electus DGS d. o. o.
👉 Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Karlovac
👉 Distune Promotion
👉Muzej moderne i suvremene umjetnosti Rijeka