Poziv na radionicu Ako se mene pita…

Za vrijeme studija svaki se student susreće s brojnim preprekama koje mogu otežati njegov put ka ostvarenju akademskih ciljeva i uspjeha te planiranju buduće karijere. One mogu biti povezane uz manjkavosti u organizaciji pojedinih segmenata Fakulteta, preopterećenost obavezama i nastavnim gradivom, posljedice pandemije, teškoće u organizaciji vremena i učenju, manjak motivacije i samopouzdanja, stres i ispitnu anksioznost, manjak studentske prakse te niz drugih čimbenika. Na interaktivnoj radionici studenti će imati priliku iznijeti teškoće s kojima se svakodnevno susreću, uočene manjkavosti u fakultetskom sustavu te svoje prijedloge za njihovo ublažavanje. Informacije dobivene od studenata nastojat će se implementirati prilikom planiranja određenih aktivnosti Ureda za akademsku podršku i Ureda za karijere.

Radionica će se održati u četvrtak, 2. lipnja 2022. od 13, 15 do 14, 30 sati u prostoriji F-106 na Filozofskom fakultetu.

Zainteresirane molimo da se prijave na e-mail: akademska.podrska@ffri.uniri.hr

U prijavi je potrebno navesti: ime i prezime studenta, studijski smjer i godinu