Predstavljanje partnera na projektu – HNK Ivana pl. Zajca Rijeka

Dana 4.11.2021. na Filozofskom fakultetu u Rijeci ugostili smo jednog od naših partnera na projektu, HNK Ivana pl. Zajca Rijeka. Uz prisutstvo intendanta Marina Blaževića te ravnatelje Hrvatske drame, Talijanske drame, Opere i Baleta, djelatnici kazališta te mentori studentima na stručnoj praksi pokazali su svoj rad. Brojnim studentima koji su prisustvovali omogućen je uvid u sve oblike stručne prakse koji se izvode na ovoj partnerskoj instituciji te uvid u različite aspekte rada na njoj.

Djelatnici kazališta upriličili su događaj i sa baletnim classom te uprizorenjem dijela predstave Čarobna frula u kojoj sudjeluju i studenti.

Po završetku događanja, u atriju Filozofskog fakulteta u Rijeci organizirano je neformalno druženje kazalištaraca sa studentima pod nazivom Doručak sa Zajcom.

Događaj je medijski popraćen u televizijskim i tiskanim medijima, kao i na internetskim portalima.