Uručene potvrde prvoj generaciji studenata-mentora

Prvoj generaciji studenata-mentora 6. listopada uručene su potvrde o njihovom angažmanu povezanom uz pružanje podrške kolegama nižih godina studija.

Iako su na određenim odsjecima i ranije postojali studenti-mentori, sustav studentskog mentorstva od prošle godine razvija i koordinira Ured za akademsku podršku.

U ak. g. 2021./2022. funkciju studenta-mentora obnašalo je 20 studenata završnih godina preddiplomskog i diplomskog studija. Ukupno su odradili 99,5 sati, a studenti koje su mentorirali njihov angažman ocijenili su visokom ocjenom 4,58.

Njihova iskustva, informacije i podrška mlađim kolegama, napose brucošima, od neprocjenjive su važnosti te im od srca zahvaljujemo!

Neki od njih pri kraju su studija ili su u međuvremenu diplomirali te im želimo mnogo sreće i uspjeha u daljnjem radu i životu!