Predstavljanje partnera na projektu, Udurga Žmergo i Zajednica Talijana Rijeka, FFRI, 23.3.2022.

Na Filozofskom fakultetu u Rijeci 23.3.2022. održalo se predstavljanje aktivnosti partnera na projektu, Udruge Žmergo i Zajednice Talijana Rijeka. Kroz razne aktivnosti partneri su predstavili studentima mogućnosti odrađivanja stručne prakse u domeni organizacija civilnog društva. U sklopu ovog događanja studente su mentori uputili u provođenje stručne prakse. Nadalje, studenti su angažirani na ovom događanju kroz radionicu digitalnog čišćenja s kojom su upoznati na jedan vid rada u domeni zaštite okoliša i održivog razvoja.

Na predstavljanju su sudjelovali i članovi udruga s kojima je Filozofski fakultet u Rijeci sklopio suradnju, a koje studentima omogućuju obavljanje stručne prakse i volonterskog rada potičući tako društveno odgovorno obrazovanje. Zahvaljujemo se na suradnji udrugama koje su sudjelovale, Udruga DIRA, Udruga Dip, Udruga Portić i Udruga Delta.

Događanju je također prisustvovao online i Filip Vrhovnik iz Instituta za inovacije koje je sa studentima odradio radionicu Digitalni inovacijski inkubator.